خانه زندگی به سبک داغ مد و زیبایی مدل کفش عروس ۲۰۱۸ با طرح‎های جدید و متفاوت

مدل کفش عروس ۲۰۱۸ با طرح‎های جدید و متفاوت

۰

شب عروسی یکی از خاطره انگیزترین شب‎های زندگی است. عروس و داماد سعی دارند در این شب شیک ترین لباس و کفش را انتخاب نمایند و درخشیده شوند. اگر شما نیز به دنبال جدیدترین مدل کفش عروس هستید، از  مدل کفش عروس ۲۰۱۸ دیدن کنید.

پیشنهاد مدل کفش عروس ۲۰۱۸ به شما

انتخاب مدل کفش موضوع سلیقه‎ای است و افراد در این باره نظرات متفاوتی دارند. در حال حاضر کمتر پیش می‎آید که با وجود این همه تنوع طرح و مدل کفش عروس، کفش مورد نظر خود را نیابیم. کفش عروس همانند لباس عروس جلوه منحصر به فردی دارد و به همان اندازه اهمیت دارد.

در حال حاضر انواع مدل کفش عروس متناسب با فصل زمستان نیز در شیک ترین مدل ها موجود است. نمونه ‎از طرح‎های کفش زمستان عروس در مطلب زیر آورده شده است.

 

مدل کفش عروس نوک تیز

ویژگی‎های یک مدل کفش عروس خوب و زیبا

بعضی از افراد به خاطر اینکه مجبورند در طی مراسم عروسی ساعت ها کفش را به پا داشته باشند، از انتخاب هر نوع کفش خودداری می‎کنند و ترجیح می‎دهند که کفش در عین راحتی، زیبا باشد. تحمل یک کفش با پاشنه بسیار بلند آن هم ساعت ها واقعا عذاب آور است. توجه داشته باشید راحتی کفش اهمیت زیادی دارد(کفش به گونه ای انتخاب شود که شما در آن احساس راحتی کنید).

افرادی نیز هستند که ظاهر و شیک بودن و جدید بودن کفش عروسی را به دیگر ویژگی ها ترجیح می‎دهند و می‎خواهند مد و زیبایی را در کفش با هم داشته باشند.

مدل کفش عروس جدید و شیک

 

مدل کفش جدید

 

مدل کفش عروس

 

مدل کفش عروس

پاشنه های نوک تیز در بین مدل کفش عروس ۲۰۱۸ احتمالا طرفداران بسیاری دارد اما در عین حال باید به محل برگزاری عروسی(سالن یا باغ) توجه کرد تا با کفش شما هماهنگ باشد.

بهتر است زمان پایانی روز را برای خرید کفش عروسی خود انتخاب نمایید، چون اندازه پا به حداکثر خود می رسد و شما می توانید با خیال راحت کفش دلخواه خود را انتخاب نمایید. قبل از مراسم کفش های خود را چندین بار بپوشید. این مسئله باعث می شود، قبل از مراسم به راه رفتن با کفش هایتان عادت کرده باشید.

 

مدل کفش عروس

 

مدل کفش عروس نوک تیز

 

مدل کفش عروس

 

مدل کفش عروس نوک تیز

انتخاب رنگ کفش عروس به زیبایی شما بیشتر کمک می کند.  سعی کنید از رنگ های هماهنگ با هم استفاده کنید و هنگام انتخاب کفش، رنگ لباس عروس خود را در نظر داشته باشید.

 

مدل کفش عروس با رنگ قرمز

 

 

مدل کفش عروس با پاشنه نوک تیز

 

مدل کفش عروس در رنگ‎های متنوع

اگر این رنگ‎ها متناسب با رنگ لباس شما باشد، جذاب تر به نظر می رسید. امیدوارم این مطلب در انتخاب شما برای مدل کفش عروس ۲۰۱۸ مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.