خانه زندگی به سبک داغ خانواده داغ هفت دروغ محبوب به مادر شوهر

هفت دروغ محبوب به مادر شوهر

۲
دروغ به مادر شوهر

اکثر خانوم ها برای حفظ آرامش در خانواده گاهی مجبور می شوند به مادر شوهر خود دروغ بگویند، محبوب ترین این دروغ ها که شاید شما شنیده باشید و یا گفته باشید را با هم مرور می کنیم

هفت دروغ به مادر شوهر:

۱- «پسرت گفته». این دروغ را معمولا زمانی زنان می کویند که کاری را انجام داده اند اما نمی توانند مادر شوهر خود را بر درستی اش قانع کنند. مثلا، برای آرایش پول زیادی داده اند، اما مادر شوهر این کار را ولخرجی می داند.
۲-«هدیه شما را دوست دارم». بعضی وقت ها مادر شوهرها با دغدغه از عروس خود می پرسند: چرا از فلان کادویی که برایت خریده ام استفاده نمی کنی. زن با پنهان کردن بی علاقگی خود به این هدیه می گوید: چون دوسش دارم، می خوام برا یادگاری نگهش دارم.
۳-«من آنچه را که شما انجام می دهید، دوست دارم ». معمولا، مقصود زنان برعکس است؛ اما گفتن این حرف را روشی می دانند برای نزدیک شدن بیشتر به طرف مقابل؛ یعنی مادر شوهر.
۴-«خودم بلدم». معمولا زنان وقتی این حرف را می زنند که بخواهند از دخالت مادر شوهر در کارشان جلوگیری کنند.
۵- «مامانم این طوری انجامش می داد». در اختلاف نظرهای بی پایان زن و مادر شوهر، معمولا زن این طوری حرف خودش را اعتبار می بخشد.
۶- « شما خیلی خوب با بچه ها رفتار می کنید». این دروغ را زن  وقتی می گوید که می خواهد مدتی از دست بچه راحت شود و آنها را به مادر شوهر بسپارد.
۷-« ببخشید خیلی گرفتار بودم». این دروغ در پاسخ این پرسش مادر شوهر است که: عزیزم چرا سر نمی زنی؛ یا چرا دیر احوال ما رو می پرسی.
شما خانوم های مجله ی اینترنتی حرف داغ که از این دروغ ها به مادر شوهرتون نگفتید؟ گفتید؟

گردآوری گروه سبک زندگی حرف داغ

www.harfedagh.ir/lifestyle

منبع: rouzegareno.ir

۲ دیدگاه ها

 1. فریسا

  مه 30, 2013 در 09:00

  سلام من این دروغ ها رو راجع به خواهر شوهرام انجام دادم جواب داد چون مادر شوهر ندارم …
  امتحان کنید بدون درده

  پاسخ دادن

  • Mr PM

   مه 30, 2013 در 15:52

   آره خب خیلی جاها جواب میده :دی

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.